Nail Art

Hizmetlerimiz

Nail Art

Nail art son zamanların en popüler güzellik uygulamasıdır. En basit tabiri olarak tırnak süsleme sanatı şeklinde adlandırılır. Tırnakların tablo görüntüsü almış hali olarak nitelendirmek yanlış olmayacaktır.

Tırnak üzerine çeşitli şekiller yapılmaktadır. Daha özel ve farklı bir uygulama isteyen kişilerin ilgisini çekmektedir. Özel fırçalar ve makinalar ile uygulanmaktadır. Uygulama son derece basit fakat oldukça detaylara inmeyi gerektirir.

Düz oje görüntüsü sıradan ve sıkıcı olabilir. Her detayda kendisine güzellik katmak isteyen kadınlar çıtayı oldukça yukarıya çıkarmak adına bu uygulamayı tercih ediyor. Nail art uygulaması ile tırnaklarınıza hareketlilik ve canlılık katabilirsiniz. Yaşamı renklendirmek için birebirdir. Yapımı oldukça basittir. Hiçbir zorluğu, acı ve ağrı hissi yoktur.

14

Hayal gücünün sınırlarını zorlayan tasarımlar görmek oldukça mümkündür. Kadınlar kendi tasarımlarını tırnaklarında görmek istemekte ve bu yüzden nail artın avantajlarından yaralanmaktadırlar. Oldukça yoğun bir emeğin sonucunda muhteşem sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Nail art uygulamasının çok dezavantajı yoktur. Tırnaklarınız için bir tehdit ve tehlike oluşturmaz.

Göz alıcı bir tırnak görünümü isteyen kişiler nail art uygulamasının tadını çıkartmaktadırlar. Küçük detaylar ile büyük mutluluklar yakalamanız mümkün. Ruh halinizi tırnaklarınıza yansıtmak sizleri mutlu hissettirecektir. Aklınızdaki tasarımları gerçeğe dönüştürme imkanlarına sahip olursunuz. Bu tasarımların ne olduğunun hiçbir önemi yok sadece hayal edin ve isteyin. Gerisini bize bırakabilirsiniz. Hayalinizi en güzel şekilde gerçekleştirebilecek ekipman ve uzman desteğimiz hali hazırda mevcuttur.