Protez Tırnak

Hizmetlerimiz

Protez Tırnak

nailart06

Protez Tırnak, var olan tırnağın üzerine yapılan işlemdir. Protez Tırnak kişiye sağlıklı ve estetik bir tırnak görünümü sağlamaktadır. Sürekli manikür yaptırma ihtiyacı duyan kişilere büyük kullanım kolaylığı sağlar. Kullanım ömrü oldukça uzun olan Protez Tırnak; takma tırnakların aksine doğal görünür. Takma tırnaklara nazaran daha doğal görünen ve daha sağlam bir yapısı bulunan Protez Tırnak; düzenli olarak ayda bir bakımları ihmal edilmediği takdirde aylarca kullanılabilir.

Akrilik Protez Tırnak

Sıvı çözelti ve akrilik polimer pudrası karışımından elde edilen macun, tırnak sanatında (protez tırnak) kullanılır. Bu yöntem, güçlü ve uzun tırnak isteyenler için uygundur.

Jel Protez Tırnak

Yüksek esnekliği ve cilt hassasiyetinin olmaması nedeniyle, protez tırnak sanatında en yaratıcı metotlardan birisidir. Aynı zamanda tırnak kabuğunu darbelerden korur. Jel protez tırnak günümüzde en çok tercih edilen uygulamalardan birisidir.

nailart07

Tırnak Süsleme

En çok tercih edilen ve en modern tırnak sanatı işlemlerinden birisidir ve özel yetenek gerektirir.

Dergi Protez Tırnak Modeli

Bir çok tırnak süsleme modelidir ki genellikle tırnaklar çok uzun ve farklı şekillerdedir.

Baby Boomer Protez Tırnak

En sade tırnak manikür yöntemlerinden birisidir, Bu işlemde iki renk kullanılır. Ayrıca baby boomer işlemi çeşitli pudralar ve jellerle yapılıyor.

nailart03

Tırnak Laminet

Bu metot tırnakların hacim ve dayanıklılığını artırmak içindir ve bu işlemde tırnakları uzatmak mümkün değildir.

Poly Gel Tırnak

Bu metoda tırnak uzatılamaz, sadece çok dayanıklı olmayan ve genellikle bir hafta dayanan bir yüzey kaplamasıdır.

nailart01